Haber

İlkokul öğrencileri Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı ziyaret etti

Seydişehir Merkez İlkokulu 3-H sınıfı öğrencileri, Müdür Yardımcıları Şuayip Gök ile öğretmenleri Meliha Mehtap Kılınç ve Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Tutal’a Seydişehir’de ve okullarında yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür eden öğrenciler, dilek ve taleplerini içeren mektuplarını da ilettiler.

Öğrencilerin ziyaretlerinden dolayı mutlu olduklarını dile getiren Tutal, “Birçok öğrencimiz bize duygu ve hislerini mektupla ifade etti. Her mektubu tek tek okudum. Tüm öğrencilerimiz aslında ne kadar büyük bir kalbe sahip olduklarını gösterdiler. Bu mektuplara ne yazmışlar.Her birine gönülden teşekkür ediyorum.Her zaman eğitimin destekçisi olmaya devam edeceğiz.Öğrencilerin yazdıkları mektuplarda hayalleri, samimiyetleri, samimiyetleri, temizlikleri var. çevre, sosyal aktiviteler, kültürel ve sanatsal faaliyetler, sahipsiz hayvanların barınma imkanları… Onların gözünden bakarak taleplerini yerine getirmeye çalışacağız. Minik öğrenci ve öğretmenlerimize ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Ederim.” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu