Yaşam

Kore’de dijital olarak yayınlanan çizgi romanlar artık Türkçe

Kore’den webtoon’ların yanı sıra manhwa’ların da yer aldığı yayın planı kapsamında dünyanın dört bir yanından ödüllü fantastik ve bilimkurgu kitapları da Athica etiketiyle okuyucularıyla buluşacak.

Sadece Kore çizgi romanlarını değil, Japon mangalarının seçkin örneklerini de sunacak olan Athica, dünyanın her yerinden her yaştan okuyucuya hitap edecek renkli, çeşitli ve eğlenceli kitaplarıyla farklılıklarımızı değil benzerliklerimizi vurgulayarak evrensel bir bakış açısı geliştirecek. dünya.

Türkiye ve Kore arasındaki en geniş çaplı çalışma ile kültürler arasında köprü kuran Athica, hem manhwa ve webtoon türlerinin ülkemizde yaygınlaşmasında etkin rol oynayacak hem de genç yetişkin okuyuculara başka yerde bulamayacakları alternatifler sunacak.

Yeni bir nefes…

Herkesin aynı şeyi okuduğu, herkesin aynı şeyi giydiği, herkesin aynı yerlere gidip benzer şeyler yaptığı çağımızda, istemeyen herkesin yayınevi olma niyetiyle yola çıkan Athica bu tek sesli yaklaşıma mecbur olmak, alışılmışın dışında çizgisiyle yayıncılığa yeni bir soluk getirecektir.

Sınırları aşan yayın çizgisiyle okurları Türkçe’de daha önce hiç yayınlanmamış eserlerle buluşturan Athica, hem yaş gruplarını hem de kültürleri birleştiren bir unsur olacak.

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu