Haber

KARTAL’DA 4 GÜNDÜR KAYIP OLAN İNSANIN CAN BEDENİ KAYALAR ÜZERİNDE BULUNDU

KARTAL’da 4 gündür kendisinden haber alınamayan 67 yaşındaki Turgut Ateş’in cansız bedeni sahilde kayalıkların üzerinde bulundu. Ateş’in cenazesi adli tıp kurumuna sevk edildi.

Olay, saat 17.30 sıralarında Kartal Sahili’nde meydana geldi. Sahildeki sokak kedilerine mama dağıtmak için evden ayrılan 67 yaşındaki Turgut Ateş’ten 4 gündür haber alınamadı. Ailesi tarafından günlerdir aranan Ateş’in cansız bedeni bugün sahilde kayalıkların üzerinde bulundu. İhbar üzerine olay yerine itfaiye, sahil güvenliği, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Durumu öğrenen ailenin yakınları, cesedin bulunduğu bölgeye geldi. Yapılan incelemelerin ardından Turgut Ateş’in cansız bedeni adli tıp kurumuna sevk edildi.

Ailenin akrabası Gülçin Zazakoştu, “İkbal abla 4 gündür eşini arıyor. Her gün yaptığı gibi rutin olarak aynı yerden aldığı kedi mamasını gelip dağıtıyordu. O günden bu yana 4 gündür kayıp. Pazartesi.Her yer arandı.Bütün arkadaşları aradı.Çok ilginç bugün yine çıkıyorlar..ve bugün çantayı burada görüyorlar.Ondan önce görülmedi.Bugün de cesedi bulundu.Düşmanlık yoktu. Kendi başlarına uygun bir aile onlar. İkbal ablayı yıllardır tanıyoruz, kocası da var. Eşi emekli, bir çocukları var. O da Polonya’da, dönüyor zaten” dedi.

Görüntü dökümü————————————Sahildeki ekiplerden görüntü-Cesedin araca bindirilmesi-Aile yakınlarıyla yanıt-Turgut Ateş’in eşyaları ortada kayalar-Turgut Ateş’in fotoğrafı-genel ve detay

kadinhani-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu